NPT NOLI

Ndermarrja Private Tregtare ``NOLI`` - eshte nje nder Ndermarrjet me te medha ne Kosove per shitjen e mjeteve Bujqesore te Importuara nga Zvicrra.
Ndermarrja ``NOLI`` eshte themeluar ne vitin 2005,ne fillim Ndermarrja merrej me shitjen e Traktorave.
Ne ate kohe Traktori me I shitur ishte Fergusoni dhe Fiati. Me kalimin e kohes duke e ngritur potencialin e shitjes Ndermarrja zgjerohet ne asortimentin e Traktorave te ofruara si :
SDF GROUP (Hurlimann SAME Lamborghini Deutz-Fahr)
CNH GROUP (FORD Fiat NEW HOLLAND )
Etj.
Poashtu posedojme te gjitha mjetet percjellese bujqesore si: Plugje , Freza , Rimorkio per shperndarjen e plehut , Mbjellese te misrit dhe grurit , Makina per ambalazhimin e kashtes etj..
Risi ne Ndermarrjen tone eshte ofrimi I Traktoreve te ri (00 h ) si dhe pjeseve te reja per te gjitha llojet e Trakoreve.
Fale Besueshmerise dhe Korrektesise numri I klienteve eshte rritur ne menyre enorme , sot ne kemi Kliente jo vetem ne Kosove por edhe jashte saj (SHQIPERI, MAQEDONI, MAL TE ZI.
NPT NOLI
HÄNDLER
Mitglied seit 2018
Magjistralja Prizren – Gjakove, XERXE 21060 – RAHOVEC KO
21000 Rahovec
Telefon: Nummer anzeigen
Website: http://www.npt-noli.com
Tätigkeitsbereiche
 • Landtechnik
 • Traktoren
Routenplaner
Start:
Ziel:

Mehr Infos zeigen
Landwirt.com Händler
 • Händlersuche
 • Händleranmeldung
 • Mediadaten
Landwirt.com User
 • Einloggen
 • Registrieren
Unternehmen
 • Kontakt
 • Team
 • Datenschutzerklärung
 • Geschäftsbedingungen
 • Impressum
Apple Store
Get it on Google Play
HUAWEI AppGallery
Youtube
Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz, Tel: +43 (0)316 931268
Alle Angaben ohne Gewähr - Druck- und Satzfehler vorbehalten. marktplatz@landwirt.com
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH Alle Rechte vorbehalten.
SERVICE HOTLINE
+43 316 931268
Mo.-Do. 08-12 und 13-16 Uhr
Fr. 08-12 Uhr